Maskulen Loft

Apartman Dairesi

Proje Açıklaması

İstanbul’un en popüler sitelerinden birinde konumlanan Loft, yaratıcı ve dingin ev sahibinin kimliğini ifade ediyor. Hayatın lezzetlerini seven, ana sürprizler katan bir hacimde ruhumuz akışları keşfediyor…

Lokasyon

Maslak 1453

Proje Tarihi

2021
11

Maskulen Minimalizm

Taba ve gri tonlar, modern yapının ihtişamlı yüksek dairesini süslüyor. Salon, mutfak ve yemek odasını aynı katta birleştiren hol salon, yüksek kitaplık ile şimarıyor evin yaşam merkezi olan mutfak adası, kahve sohbetleri, çalışma ve hayatın tüm sürprizlerine açık bir çözüm olarak evin merkezi oluyor.

Zarif yemek masası, şömine ile ilişkisinin yanı sıra, cam ve yüksek tavan arasında boşluğa yerleşiyor.

Gülümseten Detaylar

Şımarıkça yer değiştirebilen kanepe grubu, parti ve istirahat saatlerinde şekillleniyor. Aynı kattaki WC tam bir kabare etkisinde, maskulen detaylarıyla gülümsetiyor.
 
Yapının kimliğiyle bütünleşen merdiven tasarımı, sade bir duvar ile bizi durduruyor, sağa yerleşen asma kat yatak alanı, boşlukta yüzüyor, orman renklerinde eklenen maskulen styling ile kendinizi sonsuz bir orman düşüne bırakmanızı arzuladık. Sade giyinme koridoru sonunda zarif gri tonlarda tasarlanmış olan özel banyo ve konsantrasyon odaklı çalışma alanı saklanıyor.
 
 
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11