Fendi Home – Billur Eş

Apartman Dairesi

Proje Açıklaması

Fendi & Billur Es ortak imzası…

Tarihi yarımadayı seyreden, estetiğe tepeden bakan bir daire….
İstanbul’un ve Avrupa’nın en lüks imzalarını buluşturan daire, gökyüzüne karışan aydınlık tonları ve ince lüks detaylarıyla ilgi çekiyor. 

Lokasyon

Büyükyalı

Proje Tarihi

2021
11

Salonda Art Deco Tonlar ve Modern Saray Düşleri...

Koyu altın tonlar yalın tavandan süzülerek, odaya asimetrik ahenk katan yemek masasını vurguluyor. masayı cevreleyen ekstra konforlu art deco etkili yalın iskemleler altın kadife kaplamasıyla  lükse nüktedan bir vurgu yapıyor. 
Evin sinema keyfi yalın bir lüksle şekillendi. Dresuar ile bölümlenen salon, yerleştirilen manzara koltuklarıyla zarifleşiyor. salonu saran eşsiz manzara ve teras, yüksek tavanla ışıltıya dönüşüyor.
11
11
11
11
11
11

Gülümseten
Detaylar

Fendi zevkiyle ortak yorumlanan mermer dekorlu hol ve koridor, evin ve odaların kapılarını mücevhere dönüştürüyor. Floral bir karsılamadan Marmara nın derin mavisine akan salon, sade bir lükse davet ediyor.
11
11

Kişisel Alanlarda
Işıltılı Zevkler...

Özel banyolu Ebeveyn odası Fendi imzasıyla ile kombinlendi. Katmanlardan oluşan yatak başı duvar düzenlemesi, altın tonları ve fildişi ahenkleriye hazırlandı. Odanın ışıltısıyla uyumlu giyinme odası estetik ve fonksiyonu birleştiriyor.

11
11
11
11
11
11
11

Karamel
Etkisi...

Gökyüzüne karışan tonlarda tasarlanan ağırlama odası yumuşak bir etki hedefliyor. Gölge tonları odayi dingin bir lükse ulaştırıyor. Sadeliğin yüksek etkisi odaya ruh veriyor.
11
11
11

Provansal Lüks...

Yeşil tonlardaki ağırlama odası, orman evi tonlarını şehre taşıyor. Lüks ve huzur odanın ilhamı oluyor.
11
11
11
11
11

Fonksiyonel ve Elegan...

Fendi & Billur Es imzalı mutfak, sade bir lezzetin kapılarını aralıyor.

11
11
11
11